Rzymskokatolicka Parafia Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Porębie

Intencje na dziś

• 16.00 - Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo w intencji Daniela Goraus z okazji 18 rocznicy urodzin, rodziców, rodzeństwo
  • 18.00 - Za + Janinę Sodzawiczny, Karola Organiściak, Alojzego Oszek

Ewangelia na dziś

Sobota 2020-01-25, ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚWIĘTEGO PAWŁA APOSTOŁA

Mk 16,15-18Po swoim zmartwychwstaniu Jezus ukazał się Jedenastu i powiedział do nich: „Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu. Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony; a kto nie uwierzy, będzie potępiony. Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą: W imię moje złe duchy będą wyrzucać, nowymi językami mówić będą; węże brać będą do rąk, i jeśliby co zatrutego wypili, nie będzie im szkodzić. Na chorych ręce kłaść będą i ci odzyskają zdrowie”.

Intencje mszalne na dziś
  • 18.00 - Za + Janinę Sodzawiczny, Karola Organiściak, Alojzego Oszek