Rzymskokatolicka Parafia Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Porębie

Intencje na dziś

• 18.00 - Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo w intencji rodziny Żelazo

Ewangelia na dziś

Piątek 2021-06-18, Dzień powszedni

Mt 6,19-23Jezus powiedział do swoich uczniów: «Nie gromadźcie sobie skarbów na ziemi, gdzie mól i rdza niszczą i gdzie złodzieje włamują się i kradną. Gromadźcie sobie skarby w niebie, gdzie ani mól, ani rdza nie niszczą i gdzie złodzieje nie włamują się i nie kradną. Bo gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje. Światłem ciała jest oko. Jeśli więc twoje oko jest zdrowe, całe twoje ciało będzie rozświetlone. Lecz jeśli twoje oko jest chore, całe twoje ciało będzie w ciemności. Jeśli więc światło, które jest w tobie, jest ciemnością, jakże wielka to ciemność!»

Intencje mszalne na dziś
  • Niedziela - 8.00, 10.30, 16.00