Rzymskokatolicka Parafia Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Porębie

Ogłoszenia 26.06.2022r. - 03.07.2022r.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Stolicę Apostolską - Świętopietrze.

W środę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

W tym tygodniu przypadają I piątek i I sobota miesiąca.

W piątek od 17.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu. O 17.30. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W sobotę o 8.00. Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

W przyszłą niedzielę kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.

Paniom z ulicy Szkolnej 1, 4, 5a, 6, 7 dziękuję za podjęcie dyżuru porządkowego w kościele.

Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzę bezpiecznego, dobrego i owocnego wypoczynku. Niech rodzice zadbają by dzieci na koloniach i obozach letnich, miały możliwość spełniania praktyk religijnych, a szczególnie udziału w niedzielnej Mszy św. Zaleca się skierowanie do kierownictwa takiego żądania na piśmie.

Intencje mszalne na dziś
  • 8.00 - Za Parafian
  • 10.30 - Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo w intencji Alicji Uniatytsky z okazji 30 rocznicy urodzin, męża i córek; Chrzest Św. Zofii Ryś
  • 16.00 - Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo w intencji Bernadety i Michała Balcarek, syna Mateusza, błogosławieństwo Leny w rocznicę narodzin i chrztu