Rzymskokatolicka Parafia Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Porębie

Ogłoszenia 15.09.2019r. - 22.09.2019r.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona na parafię i Wydział Teologiczny U.Śl.

W środę z okazji przypadającego Święta Św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży o 17.45. nabożeństwo ku czci św. Stanisława Kostki. O 18.00. Msza św. w intencji dzieci, młodzieży i ks. proboszcza Stanisława. Zapraszam także rodziców.

W środę o 18.30. spotkanie rozpoczynające cykl katechez przygotowania bliższego do małżeństwa młodzieży klas drugich LO, Technikum, Szkół zawodowych.

W piątek od 17.00. adoracja Najświętszego Sakramentu. O 17.30. nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Msza św. w piątek jest z udziałem dzieci i młodzieży.

W przyszłą niedzielę kolekta na parafię. Można składać ofiary na opał.

Paniom z ulicy Wodzisławskiej 58, 60 i Dworskiej 9, 9a dziękuję za podjęcie dyżuru porządkowego w kościele.

Projekt OdNowa jest otwartym cyklem spotkań o wierze przeznaczonym dla każdego dorosłego, dla tych, którzy chcą odnowić swoją wiarę i relację z Jezusem, dla tych którzy chcą się spotkać z Bogiem po raz pierwszy, może być również pomocą dla rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania lub rodziców dzieci komunijnych, którzy chcieliby na swój sposób przeżyć swoje przygotowanie. Spotkania w ramach projektu będą odbywać się w sali nr 10 domu katechetycznego w parafii Podwyższenia Krzyża św. w Pszczynie. Cykl spotkań rozpocznie się 17. września.

Intencje mszalne na dziś
  • 8.00 - Za + Irenę Kołoch od Gabrieli Kołoch w miejsce wieńca